Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
27 лютого
Завантажити ще

Генштаб: Росіяни наступали одразу на шести напрямках фронту

Генштаб: Росіяни наступали одразу на шести напрямках фронту
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Минулої доби, 1 грудня, російські окупаційні війська наступали на шести напрямках фронту, але успіхів не досягли. Як повідомляє Генштаб у ранковому зведенні, всього вчора сталося 84 бойові зіткнення.

– На Куп'янському напрямку загарбники наступали у районах Сіньківки Харківської області та Стельмахівки Луганської області. ЗСУ відбили 13 атак супротивника. Водночас на Лиманському напрямі наші захисники відбили вісім атак, росіяни вели штурмові дії у районі Серебрянського лісництва Луганської області. На Бахмутському напрямку ворожі війська наступали в районах Григорівки, Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де ЗСУ відбили 21 атаку. У той же час сили оборони продовжили штурмові дії на південь від Бахмута, завдають ворогові втрати в живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах, - розповіли у штабі.

На Авдіївському напрямку російські інтервенти намагаються оточити Авдіївку, наші війська відбили 21 атаку. Окупанти намагалися прорватися в районах на південь від Новокалинового, Степового, Авдіївки, Північного, Первомайського Донецької області. При цьому на Мар'їнському напрямку вони вели штурмові дії у районі Новомихайлівки Донецької області.

Минулої доби на Запорізькому напрямку противник 8 разів безуспішно вів штурми, щоб відновити втрачене становище в районах Роботино Запорізької області, а також наступав на захід від Вербового Запорізької області, де наші захисники відбили ще 4 атаки.

При цьому Сили оборони продовжують наступати на Мелітопольському напрямку та утримують зайняті позиції на лівому березі Херсонської області. На лівобережжі Дніпра вони продовжують вести контрбатарейну боротьбу, завдають вогневої поразки тилам противника.

Минулої доби підрозділами ракетних військ завдано поразки по 3 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 5 складах боєприпасів противника, зазначили в Штабі.

Раніше в Інституті вивчення війни заявили, що українські війська продовжують проведення наступальних операцій на Бахмутському напрямку. ВСУ відтіснили російські війська з позицій на північ від Хромового і на схід від Кліщіївки і успішно контратакували в районі Авдіївки.