Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

Міноборони протестувало нові FPV-дрони українського виробництва

Міноборони протестувало нові FPV-дрони українського виробництва
Фото: https://t.me/zedigital

Міністерство оборони України протестувало дрони від шести українських виробників. В основному – FPV-дрони, спроектовані та виготовлені приватними компаніями. Кадри випробування дронів відомство оприлюднило у Facebook.

- Ціль цих випробувань – перевірити роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіоелектронної боротьби (РЕБ). Окремо тестували стійкість БпЛА до придушення сигналу відеозв'язку та каналу безпілотника. Для більшості виробників це випробування стало гарною можливістю побачити вразливі місця своїх розробок і надалі зосередитись саме на вдосконаленні представлених проектів протидії РЕБ. Один із виробників продемонстрував свою серійну розробку дрону-камікадзе. Цей зразок показав стійкість каналів відеозв'язку та управління дроном у протистоянні з комплексом РЕБ, – розповіли військові.

Раніше розроблений українськими фахівцями ударний дрон Backfire пройшов комісію Міноборони і чекає на дозвіл на допуск на фронт. Головною особливістю безпілотника є його стійкість до ворожих засобів РЕБа.