Завантажити ще

У лікарні Селидового під час ракетного удару РФ перебувало понад сто пацієнтів

У лікарні Селидового під час ракетного удару РФ перебувало понад сто пацієнтів
Фото: Суспільне Донбас

Під час російського ракетного удару в центральній міській лікарні у Селидовому перебувало понад сто пацієнтів. Про це повідомило "Суспільне Донбас". У лікарні частково зруйновані поліклініка, інфекційне та приймальне відділення. 

28 хворих у важкому стані евакуювали, ще 90 — виписали під нагляд сімейних лікарів, розповіла журналістам медичний директор лікарні Олена Дубік.

Серед восьми травмованих і поранених унаслідок атаки — двоє працівників лікарні: це медсестра інфекційного відділення та оператор котельні. Їхній стан легкий.

Одного з поранених пацієнтів перевели до лікарні у Покровськ, інших виписали лікуватись амбулаторно для подальшого спостереження у сімейних лікарів. 

- Інших постраждалих від обстрілу обстежили, надали першу медичну допомогу, їхній стан дозволив перебувати далі на амбулаторному лікуванні, — розповіла Дубік.

Російські війська вночі вкотре атакували Селидове Покровського району ракетами С-300. Окрім лікарні поцілили по шахті «Котляревська» поблизу міста, у цеху загинув 63-річний черговий майстер Віктор Кужель. Понад 30 гірників опинилися частково заблокованими.

У ніч на 15 листопада російські війська завдали чотири ракетні удари по житлових кварталах у Селидовому з С-300. Внаслідок влучання у під’їзд чотириповерхівки загинули чотири людини.