Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Поліція Польщі затримала жінку, яка планувала  теракт в центрі Варшави на День Незалежності

Поліція Польщі затримала жінку, яка планувала  теракт в центрі Варшави на День Незалежності

Поліція затримала 38-річну жінку, яка планувала вчинити теракт у центрі Варшави на День Незалежності, що відзначають 11 листопада. Вона встановила на одній із вулиць саморобний вибуховий пристрій і цікавилася «Ісламською державою» та ситуацією на Близькому Сході. Про це повідомляє The Warsaw.

- Оперативні дії співробітників поліції Варшавського I окружного управління поліції призвели до встановлення особи жінки, яка 10-11 листопада 2023 року в районі близько 2 години ночі встановила вибуховий пристрій на одній із вулиць центру Варшави. Саморобний вибуховий пристрій, наповнений газовими балонами та цвяхами, міг створити серйозну загрозу здоров'ю та життю багатьох людей, - йдеться у повідомленні.

Встановивши вибуховий пристрій, жінка поїхала на Центральний залізничний вокзал, де сіла на потяг у напрямку Вроцлава. Звідти поїхала додому, де її й затримали.

Під час обшуку з'ясувалося, що затримана цікавилася ситуацією на Близькому Сході. Поліція вилучила предмети та гаджети, пов'язані з «Ісламською державою», а також предмети, які можна використовувати для виготовлення ще одного вибухового пристрою. Затриману доправили до Варшави, де їй пред'явили звинувачення у створенні загрози та небезпеки для життя та здоров'я багатьох людей. Суд тимчасово заарештував жінку на три місяці.

Новини по темі: теракт Варшава