20 червня
Завантажити ще

Понад 60 одеських курсантів потрапили до лікарні з отруєнням

Понад 60 одеських курсантів потрапили до лікарні з отруєнням
Фото: hilfe-ua.de

В Одесі за нез'ясованих обставин отруїлися 64 курсанти з двох місцевих навчальних закладів. Усі вони потрапили до лікарні. Правоохоронці вже розпочали розслідування цього інциденту. Про це повідомляє ГУНП на Одещині.

- Наразі 64 курсанти віком від 15 до 22 років із гострою харчовою токсикоінфекцією проходять лікування у медичних закладах. Про події, що сталися цього тижня у двох одеських навчальних закладах, правоохоронцям повідомили лікарі. За обома фактами слідчі територіальних підрозділів поліції розпочали розслідування за фактом порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, - розповіли правоохоронці.

У рамках розпочатих кримінальних проваджень вже призначили низку експертних досліджень. Триває слідство, додали у поліції.

Це не перше масове отруєння в Одесі останнім часом. Наприкінці вересня в одному з одеських ліцеїв медики госпіталізували курсантів з отруєнням та харчовою токсикоінфекцією. Тоді було встановлено щонайменше 46 постраждалих, усі вони неповнолітні.