Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

В Тернополі під час лікування зубів помер дворічний хлопчик

В Тернополі під час лікування зубів помер дворічний хлопчик
Фото: tp.npu.gov.ua

Під час лікування зубів у державній клініці в Тернополі хлопчику стало погано, і за деякий час він помер.  Дитині було рік і десять місяців. Про це повідомили у поліції області.

Хлопчика до клініки привезла мама, щоб позбутися карієсу. Оскільки дитина малесенька, то медики сказали, що такі процедури проводяться лише під наркозом. Для цього вони дали направлення для здачі усіх аналізів.

Через півтори години після початку операції у дитини почав падати тиск. Її відвезли до реанімаційного відділення. Проте хлопчика не змогли вивести з наркозу, а вже ввечері лікарі констатували смерть дитини.

Причина смерті стане відома після проведення розтину. Даний факт слідчі внесли до ЄРДР відповідно до частини 2 статті 140 ("Неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником") ККУ. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська окружна прокуратура. Триває слідство.

У лютому 2021 року у мережі оприлюднили відео з камер спостережень в одній із стоматологічних клінік Рівного, на якому лікар Інна Кравчук б'є хлопчика головою об крісло, а дівчинку трясе за плечі, душить і розмахує голкою. Після розповсюдження відео вибухнув скандал. Тоді правоохоронці порушили проти Кравчук п'ять кримінальних справ, але свою провину лікарка так і не визнала.  У квітні цього року Рівненський міський суд закрив кримінальну справу проти стоматолога Інни Кравчук через закінчення термінів давності.