18 червня
Завантажити ще

У контактній зоні харківського екопарку отруїли миш'яком усіх кроликів та морських свинок

У контактній зоні харківського екопарку отруїли миш'яком усіх кроликів та морських свинок
Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

У харківському Фельдман Екопарку отруїли миш'яком усіх кроликів та морських свинок у контактній зоні. Про це у неділю, 8 жовтня, повідомив власник парку Олександр Фельдман.

– У нашому Екопарку сталося вбивство. Масове вбивство. Загинули всі тварини контактної зони для найменших: кролики, морські свинки та інші пушистики, яким так раділи дітлахи... Розтин показав, що тварин отруїли миш'яком, — написав він у своєму фейсбуці.

Фельдман розповів, що співробітники екопарку подали заяву до поліції. Він припустив, що отруїти тварин могла одна людина і порівняв її з російськими військовими, оскільки на початку повномасштабної війни у ​​Фельдман Екопарку загинули тварини.

1 жовтня на розмінованій частині харківського екопарку вперше з початку повномасштабної війни розпочався фестиваль "Бал хризантем". На території парку висадили близько 12 тисяч квітів. Більшість Фельдман екопарку залишається замінованою.

Фельдман Екопарк відкрився у квітні вперше після повномасштабного вторгнення Росії до України після того, як розмінували «Долину альпак».