Завантажити ще

У Молдові затримали 11 ухилянтів із України, які незаконно потрапили до країни

У Молдові затримали 11 ухилянтів із України, які незаконно потрапили до країни
Фото: border.gov.md

Молдовські прикордонники виявили 11 українських чоловіків, які незаконно проникли до країни.
Про це повідомляє пресслужба Прикордонної поліції Молдови.

- Внаслідок продовження заходів із запобігання та боротьби з нелегальною міграцією на державному кордоні мобільний патруль затримав кількох людей у напрямку населеного пункту Бессарабка (MDA) – Серпневе (UA). За допомогою приладів нічного бачення прикордонники відстежували дії людей під час незаконного перетину молдовсько-українського кордону, виявивши та ідентифікувавши 11 чоловіків з України, - розповіли прикордонники.

У разі визнання провини підозрюваним загрожує кримінальне покарання (ст. 362/1, п. 2, літ. б, в Кримінального кодексу Республіки Молдова). Для з'ясування всіх обставин молдовські прикордонники співпрацюватимуть з українськими.

Раніше прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 18 ухилянтів, які намагалися незаконно перетнути кордон із Молдовою. Мешканці Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей виклали по $5000, щоб уникнути призову на військову службу. Інтернетом вони зв'язалися з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити, і вказували маршрути руху. Особливість подорожі полягала в тому, що "туристи" не усвідомлювали небезпеки їхнього маршруту.