Завантажити ще

Голову ЦВК РФ, яка готує «вибори» в окупованих регіонах України, повідомили про підозру

Голову ЦВК РФ, яка готує «вибори» в окупованих регіонах України, повідомили про підозру
Фото: t.me/SBUkr/9495

Кремль планує провести фейкові вибори на окупованих територіях у першій половині вересня цього року. СБУ зібрала доказову базу на голову центральної виборчої комісії РФ Еллу Памфілову, яка їх організовує, повідомляє пресслужба СБУ.

Повідомляється, що Памфілова сприяє вищому військово-політичному керівництву Росії у «легалізації» окупаційного режиму в тимчасово захоплених регіонах нашої держави. До злочинної діяльності очільниця ЦВК РФ залучила свого заступника - Миколу Булаєва та секретаря російського відомства Наталію Бударіну. За даними слідства, всі троє посадовців виконують завдання Кремля щодо створення «зовнішньої» видимості «виборчого процесу» в тимчасово захоплених районах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Для цього створюють там окупаційні «тервиборчкоми», до складу яких залучають місцевих зрадників і колаборантів. Наступним завданням фігурантів під керівництвом Памфілової є повна фальсифікація результатів псевдовиборів на користь маріонеткових «кандидатів», яких висуває Кремль.

Щоб «намалювати» потрібну кількість «голосів», керівництво центрвиборчкому РФ буде використовувати свій «досвід» організації фейкових плебісцитів в окупованій частині України у 2022 році. Тоді російська чиновниця разом зі своїми підлеглими проводила незаконні референдуми щодо «приєднання» до РФ захоплених територій на півдні та сході нашої держави.

За всіма викритими фактами слідчі Служби безпеки повідомили Памфілову та двох її спільників – Булаєва та Бударіну – про підозру за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Оскільки фігуранти перебувають за межами України, вживається комплекс заходів для притягнення їх до відповідальності. Зловмисникам загрожує довічне ув'язнення з конфіскацією майна.

Раніше отримав підозру російський генерал-полковник Аркадій Гостєв, який створив мережу концтаборів на тимчасово окупованих територіях України. Він безпосередньо брав участь у створенні та забезпеченні функціонування цих установ. Вони були розташовані у Херсоні, Старій Збур'ївці, Даріївці, Голій Пристані та селі Центральне Миколаївської області.