Завантажити ще

Екскомандир взводу отримав 12 років в'язниці - "зливав" РФ інформацію про навчання бійців

Екскомандир взводу отримав 12 років в'язниці -
Фото: т.ме/СБУкр

Суд засудив до 12 років ув'язнення агента російської військової розвідки, який передавав РФ інформацію про навчання бійців Нацгвардії. Зрадником виявився екскомандир взводу в одному з центрів підготовки підрозділів Національної гвардії. Про це повідомив пресцентр СБУ.

- Він був завербований кадровим співробітником 316-го розвідцентру головного управління генштабу ЗС РФ (відомого як ГРУ), який представлявся Сергієм Приваловим. Тоді зрадникові було обрано псевдонім «Річард» та визначено ключові завдання розвідувально-підривної діяльності проти України. Агент збирав інформацію про іноземну військову допомогу підрозділам Нацгвардії, зокрема про бойову підготовку українських воїнів, - розповіли силовики.

Військова контррозвідка СБУ поетапно задокументувала злочинні дії ворожого агента та затримала його на спробі переправлення таємної інформації російському ГРУ. Після тривалого розслідування та ретельного вивчення всіх фактів суд визнав його винним у держзраді та призначив 12 років в'язниці з конфіскацією майна.

Раніше в Одесі було затримано та заарештовано приватного юриста та колишнього помічника-консультанта депутатів Одеської районної ради від нині забороненої “Партії Шарія”. Його повідомили про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. За даними слідства, зрадник "зливав" російській військовій розвідці координати дислокації українських військ та систем ППО в Одесі.