Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

ЗМІ повідомили про захоплення мітингувальниками посольства Швеції в Багдаді

ЗМІ повідомили про захоплення мітингувальниками посольства Швеції в Багдаді
Фото: SAJJAD HILFI/REUTERS

Аакції зі спаленням Корану в Швеції спровокували велике обурення у мусульманському світі.  Сотні протестувальників в іракському Багдаді увірвалися в посольство Швеції і підпалили його. Про це у четвер пише Reuters.

За даними видання, протест був організований прихильниками шиїтського іракського священнослужителя Муктади ас-Садра. Наголошується, що напад на посольство став реакцією на те, що шведська поліція дозволила провести біля посольства Іраку у Стокгольмі акцію зі спаленням Корану. В агенції наголосили, що така акція запланована на четвер. 

В одному з телеграм-каналів прихильників ас-Садра вже з’явилось відео, на якому група людей штурмує будівлю; потім у повітря підіймаються клуби диму. В Reuters наголосили, що достовірність цього запису поки що не підтверджена.

Як повідомлялось раніше, шведський суд і поліція пішли на безпрецедентний крок і офіційно дали дозвіл спалити Коран біля мечеті у Стокгольмі 28 червня – у день початку триденного мусульманського свята Курбан-Байрам. Це визвало неабиякий резонанс у суспільстві.

Новини по темі: Швеція Ірак Багдад