Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

СБУ повідомила нову підозру ексдиректору Russia Today, який закликав «топити і спалювати українських дітей»

СБУ повідомила нову підозру ексдиректору Russia Today, який закликав «топити і спалювати українських дітей»
Фото: https://t.me/SBUkr/8983

СБУ повідомила нову підозру Антону Кузнєцову-Красовському. Як повідомили в пресслужбі СБУ, ексдиректор з мовлення російського телеканалу Russia Today закликав до геноциду українців в одному з нещодавніх ефірів своєї авторської програми.

Російський пропагандист раніше також закликав топити і спалювати українських дітей. 

- Цей сюжет вийшов у телевипусках Russia Today, а також на власних каналах російського пропагандиста в “Ютуб” і “Телеграм”, які налічують декілька сотень тисяч підписників. На підставі цих фактів слідчі Служби безпеки повідомили Кузнєцову-Красовському про нову підозру за ч. 2 ст. 442 Кримінального кодексу України (публічні заклики до геноциду (діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення національної та етнічної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи), - наголосили в СБУ.

За даними Офісу генпрокурора, пропагандист активно налаштовує російську аудиторію проти українців, закликаючи фізично знищити український народ. Згідно висновку експертизи ці висловлювання є публічними закликами до геноциду українців. 

Оскільки Кузнєцов-Красовський переховується від правосуддя за кордоном, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності. Йому призначено максимально можливе за санкціями статтей покарання – 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.