Завантажити ще

У напівзатопленому будинку на Миколаївщині загинув чоловік, який відмовився евакуюватися

У напівзатопленому будинку на Миколаївщині загинув чоловік, який відмовився евакуюватися
Фото: t.me/pgo_gov_ua

У Миколаївській області у напівзатопленому будинку загинув чоловік, який відмовився евакуюватися. Про це 8 червня повідомили начальник поліції Миколаївщини Сергій Шайхет та Офіс Генерального прокурора. Це перше офіційне повідомлення про загибель людини на підконтрольній Україні території внаслідок підриву Каховської ГЕС.

- На зараз маємо одну жертву - чоловік 53-х років з села Василівка, який вчора відмовився від евакуації, - написав Шайхет у своєму телеграм-каналі.

За його словами, через підрив Каховської ГЕС на Миколаївщині підтопленні території трьох громад у Баштанському районі - Снігурівської, Широківської та Горохівської. 

Поліцейські працюють у посиленому режимі та на плавзасобах патрулюють території для виявлення людей, які потребують допомоги. Сергій Шайхет закликав мешканців, які потребують допомоги, телефонувати 102, а також евакуюватися.

Офіс Генерального прокурора повідомив, що рівень підвищення води в Баштанському районі сягає 592 см, в річці Інгулець 1250 см. Евакуйовано 491 особу, зокрема 81 дитину. На Миколаївщині підтоплено 289 будинків, вісім населених пунктів відключено від електропостачання.

У Миколаївському районі підрив Каховської ГЕС "відрізав" від материка Кінбурнську косу. У Миколаєві вода піднялася більш ніж на метр.