29 вересня
Завантажити ще

ГУР: Голову оперативного угруповання "Бєлгород" полковника Стесєва вбито

ГУР: Голову оперативного угруповання
Фото: t.me/legionoffreedom

У російському населеному пункті Нова Таволжанка, куди напередодні здійснили рейд Російський добровольчий корпус та легіон "Свобода Росії", було ліквідовано російського полковника Стесєва Андрія. Про це повідомляє пресслужба ГУР Міноборони України у Telegram.

- Згідно з оперативною інформацією, у ніч з 4 на 5 червня у населеному пункті Нова Таволжанка вбито полковника гвардії Стесєва Андрія Васильовича - голову оперативного угруповання "Бєлгород", - зазначили в ГУР. - Раніше він обіймав посаду командира 104-го десантно-штурмового полку ПДВ Росії.

Бійці Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії" також підтвердили смерть Стесєва й взяли на себе відповідальність за ліквідацію російського полковника. Вони також опублікували його військовий квиток. Згідно з документом, Стесєв служив у військовій частині №07264. Вона розташована у Псковській області, де служить 76-а гвардійська десантно-штурмова дивізія, яка брала участь в окупації Бучі.

Раніше російські добровольці оголосили про черговий рейд у Бєлгородській області країни-агресора. 4 червня вони знову заявили, що з боями заходять до передмістя Шебекіно Бєлгородської області. А 5 червня РДК повідомили, що контролюють російський населений пункт Нова Таволжанка.