Завантажити ще

Генштаб: Росіяни лише за день завезли до школи на Луганщині 20 вантажівок із пораненими

Генштаб: Росіяни лише за день завезли до школи на Луганщині 20 вантажівок із пораненими
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські загарбники лише за 3 червня завезли до одного із населених пунктів переобладнаної під госпіталь школи у Сватівському районі Луганської області 20 вантажівок поранених. Про це інформує Генштаб ЗСУ.

- Продовжуючи збройну агресію, російські окупаційні війська щодня зазнають втрат. Лише 3 червня до будівлі школи, переобладнаної під польовий шпиталь загарбників в одному із населених пунктів Сватівського району Луганської області, було доставлено двадцятьма вантажівками поранених російських окупантів, – розповіли у штабі.

Також стало відомо, що там лікування вже проходять близько двох сотень людей. Крім того, на куп'янському напрямку противник змушений використовувати цивільні будівлі населених пунктів Харківської області як морги, але без належного обладнання.

Станом на 5 червня російські війська вже втратили в Україні 210 350 осіб. Лише минулої доби бійці ЗСУ знищили 410 загарбників. За добу авіація сил оборони завдала 15 ударів по районах зосередження ворожого особового складу. Українські захисники знищили також 6 ворожих розвідувальних БпЛА, повідомили у Генштабі ЗСУ.