Завантажити ще

Російська пропаганда поширює фейки про смерть Буданова

Російська пропаганда поширює фейки про смерть Буданова
Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation

Російська пропаганда від імені українського медіа поширює новину про "смерть" начальника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова. Про це повідомив Центр протидії дезінформації.

Росіяни запевняють, що глава української розвідки загинув під час нещодавнього ракетного удару. За їхніми словами, у Національному центрі "Український дім" уже нібито триває підготовка до його поховання. Хоча нічого спільного із реальним станом справ така інформація не має, зазначили у Центрі протидії дезінформації.

- Новина про "смерть" голови ГУР - черговий інформаційний "вкид" ворога. Після невдалої інформаційної кампанії про нібито смерть Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командувача Сухопутними військами ЗСУ Олександра Сирського російська пропаганда намагається вкотре посіяти панічні настрої серед населення за допомогою поширення подібного фейку, - зазначили у ЦПД, закликавши українців довіряти лише перевіреним джерелам інформації.

Раніше Буданов розповів, що тричі був поранений під час операцій на лінії зіткнення на Донбасі. Одне із поранень виявилося смертельно небезпечним. Під час виконання завдання на території Донбасу він отримав поранення уламками протипіхотної міни, один із них зупинився під серцем.