21 вересня
Завантажити ще

У Києві затримали ексжурналіста "Вестей" за підозрою у педофілії

У Києві затримали ексжурналіста
Фото: kyiv.npu.gov.ua

У Києві затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачують в розбещенні неповнолітніх хлопців та зберіганні дитячої порнографії. Про це повідомила поліція Києва. У редакції видання "Вести" KP.UA підтвердили, що мова йде про їхнього колишнього журналіста, заступника головного редактора Тараса Козуба. Його звільнили із редакції "Вести" 26 травня. 

- У ході проведення слідчих дій поліцейські встановили, що чоловік неодноразово зв’язувався з хлопцями по телефону та назначав зустріч у власній квартирі, після чого вчиняв відносно дітей розпусні дії та надавав грошову винагороду. Разом з тим, на флеш-накопичувачі фігурант зберігав фото- та відеоматеріали з дитячою порнографією, котрі завантажував з мережі Інтернет, - сказано у повідомленні поліції.

Встановлені як мінімум два випадки розбещення хлопців 15 років, поліція вважає, що їх може бути більше. Козубу призначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю застави 214 720 гривень. За даними KP.UA, Козуб вніс заставу і вийшов із СІЗО ще минулого тижня. Санкція найбільш тяжкої статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Оновлено: після публікацій у ЗМІ головний редактор Vesti.ua опублікував коментар у Фейсбуці, що затримання Козуба стало шоком для всієї редакції і послужило причиною його звільнення.

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Новини по темі: Педофілія