Завантажити ще

У Москві ранок почався з вибухів, влада заявила про атаку безпілотників

У Москві ранок почався з вибухів, влада заявила про атаку безпілотників
Фото: кадр з t.me/bazabazon

Зранку 30 травня жителі Москви та Підмосков’я повідомили про ряд вибухів. Мер столиці РФ заявив про атаку безпілотників.

- Сьогодні рано-вранці внаслідок атаки БПЛА в кількох будинках відбулися незначні пошкодження. Усі екстрені служби міста знаходяться на місцях подій. Вони з'ясовують обставини того, що сталося. Наразі ніхто серйозно не постраждав. Прошу вас довіряти лише офіційним джерелам і не поширювати неперевірену інформацію, - сказав Сергій Собянін.

Тим часом прокремлівські ЗМІ уточнюють, що вибухів було більше 10. Вони лунали у різних частинах Підмосков'я, зокрема в Істринському, Червоногірському та Одинцівському районах. Перші повідомлення про вибухи надійшли близько 4 ранку, і одним із них стало зіткнення невідомого літального апарату з багатоповерховою будівлею на вулиці Атласова у Новій Москві.

Зазначалося, що безпілотний апарат летів на низькій висоті з метою бути менш помітним і на кінцевому етапі зіткнувся з будинком біля технічного поверху. Після інциденту мешканці будинку виявили предмет, що нагадував крило безпілотника. Поліція вважає, що саме цей предмет може бути причиною вибуху.

Новини по темі: Москва БПЛА