30 вересня
Завантажити ще

Череватий: Вагнеровці поступово залишають Бахмут, Росія латентно капітулює

Череватий: Вагнеровці поступово залишають Бахмут, Росія латентно капітулює
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Бахмутському напрямі спостерігається зменшення активності росіян. А заява голови ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина про вихід найманців з Бахмута сухою мовою є "латентною капітуляцією". Про це повідомив речник східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

- Ці заяви Пригожина, сухою мовою, це латентна капітуляція його угруповання. Безперечно, в них йде внутрішньовидова боротьба напередодні великих, як мені здається, подій у самій Росії, - повідомив він.

Череватий висловив упевненість, що нині Пригожин намагається зберегти залишки своєї ПВК, оскільки він розуміє, що ще кілька тижнів на Бахмутському напрямі можуть припинити існування його організації.

- Досить смішно звучали заявив про те, що його найманці "перша армія світу". У тій же Сирії, коли вагнерівці стикалися не з беззахисними сирійцями, а Збройними силами США і коли їхній великий підрозділ за годину знищили так, що вони не могли кілька місяців прийти до тями... Ми прогнозували більше 2 місяців тому, що якщо збережеться така динаміка втрат і ворог не зможе знайти джерело поповнення особового складу – він буде розбитий, що зараз і є, – зазначив Черевий.

Вихід "вагнерівців" із Бахмута підтвердив і секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в інтерв'ю ВВС. За його словами, після перегрупування вони продовжуватимуть битися, проте "в інших трьох місцях". За словами Данилова, українські військові продовжують контролювати невелику частину міста, проте важливо пам'ятати, що "Бахмут відіграв велику роль у цій війні"