23 вересня
Завантажити ще

Легіон "Свобода Росії" показав перші кадри операції у Білгородській області

Легіон
Фото: t.me/legionoffreedom

Під час операції у Білгородській області російські військові ховалися від бійців-добровольців, що воюють на боці ЗСУ, під парканами та у будинках місцевих мешканців. Навіть незважаючи на те, що вони мали численну перевагу і добре знали місцевість, вступати в бій солдати РФ не наважувалися. Про це повідомив легіон "Свобода Росії", оприлюднивши кадри операції.

- Перше відеозведення нашої операції у Білгородській області. Кадри, що демонструють боягузтво та непрофесіоналізм путінських військ. Маючи чисельну перевагу, діючи на знайомій їм території, солдати ЗС РФ панічно ховалися у посадках та під парканами, – зазначили у легіоні.

Бійці легіону жартують, що російські військові хотіли пограти у хованки, але "артилеристи зі "Свобода Росії" грають краще". На відео також є кадри укриття мотострілецької роти у покинутих житлових будинках місцевих мешканців. Там же можна побачити знищену та пошкоджену техніку російських військ.

22 травня бійці "Російського добровольчого корпусу" та Легіону "Свобода Росії" заявили про початок операції у прикордонних районах Білгородської області. Місцева влада пізніше оголосила режим контртерористичної операції, проте вже наступного дня скасувала його. Після цього російське Міноборони прозвітувало про так зване звільнення територій, а ось самі повстанці це спростували, запевнивши, що продовжують свою роботу.