13 липня
Завантажити ще

ЗМІ: У російському Бєлгороді стався вибух у будівлі ФСБ та МВС

ЗМІ: У російському Бєлгороді стався вибух у будівлі ФСБ та МВС
Фото: t.me/sotaproject

В ніч на 23 травня в Бєлгороді РФ стався вибух у будівлі Федеральної служби безпеки. В соцмережах вже з’явилися фотографії та відео диму, що підіймається над містом. Їх опублікувало російське інтернет-видання SOTA в Telegram.

- У Бєлгороді - "приліт" в будівлю ФСБ. Через введений в місті режим контртерористичної операції будь-які публікації без посилання на офіційні джерела наразі в регіоні заборонені, - наголосили у повідомленні.

Пізніше інші тelegram-канали міста повідомили, що в Бєлгороді близько 23:20 стався гучний вибух у центрі міста, після цього піднявся стовп диму. Також повідомлялось про перекриття вулиці Преображенська, на місце прибули пожежники, поліцейські та карети швидкої медичної допомоги.

Російський пропагандист Рибар запевняє, що цілями атаки була не лише будівля ФСБ, а й відділ Міністерства внутрішніх справ РФ.

Ситуація в Бєлгородській області

22 травня у прикордонних пунктах Бєлгородської області пролунали вибухи, після яких бійці РДК, що допомагають захищати Україну від російського вторгнення, заявили про проведення своєї операції у регіоні. В ГУР наголосили, що метою таких дій є створення "зони безпеки" у Бєлгородській області, з якої росіяни обстрілюють Харківську область.

Коментуючи ситуацію, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що  Україна спостерігає за ситуацією,  але не має до цього безпосереднього відношення. У Кремлі ж заявили, що російські війська намагаються відтіснити бійців РДК та легіону "Свобода Росії".

В регіоні оголошений режим контртерористичної операції.