19 травня
Завантажити ще

Сирський: ЗСУ наближаються до взяття Бахмута у тактичне оточення

Сирський: ЗСУ наближаються до взяття Бахмута у тактичне оточення
Фото: t.me/militarymediacenter

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський розповів, що Збройні сили продовжують просуватися флангами в передмісті Бахмута. Слова Сирського цитує Military Media Center.

- Незважаючи на те, що ми зараз контролюємо незначну частину Бахмута, значення її оборони не втрачає своєї актуальності. Це дає можливість входу до міста у разі зміни обстановки. А це неодмінно станеться. Ми продовжуємо просуватися флангами у передмісті Бахмута і фактично наближаємося до взяття міста у тактичне оточення. Завдяки цьому ми зможемо контролювати всі висотні будинки, зайняті ворогом і поступово їх знищувати. Це позбавляє ворога контролю за підступами до міста та дає нам певні тактичні переваги, – розповів він.

Сирський уточнив, що вони з командирами детально розібрали наші дії та порядок знищення ворога. Він також додав, що на бахмутському напрямі наразі "ситуація складна, але під контролем".

При цьому українські військові підтверджують, що залишаються у Бахмуті та продовжують виконувати поставлені завдання. Бійці 3-ї окремої штурмової бригади повідомили, що військові продовжують вибивати російських окупантів із позицій біля міста, ЗСУ просунулися за добу ще на 700 метрів углиб. Лише за вчорашні бої наші герої ліквідували ще 23 окупанти та поранили ще 40 одиниць живої сили ворога. Також було знищено ворожу техніку, у тому числі танки.

Раніше заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що російським окупантам не вдалося взяти в кільце Бахмут на Донбасі, внаслідок чого вони втратили контроль над частиною міста. За її словами, ворогові доводиться оборонятися у частині міста, яка знаходиться під їхнім контролем, оскільки нашим захисникам вдалося взяти Бахмут у оточення.