21 травня
Завантажити ще

Правоохоронці під обстрілами евакуювали з Бахмута десять людей, серед них дитина

Правоохоронці під обстрілами евакуювали з Бахмута десять людей, серед них дитина
Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

Правоохоронці під прицільним вогнем окупантів змогли евакуювати з Бахмута десятеро людей. Серед них була чотирнадцятирічна дівчинка. Про це повідомляє Telegram-канал Міністерства внутрішніх справ України.

- Рятувальна операція була складною через дорогу серед мін та під обстрілами окупантів. Наразі евакуйовані жителі, серед них 14-річна Аліна та її батьки, перебувають у безпеці, - повідомили у МВС.

За словами правоохоронців, дорогою дитини дуже вразило побачене, адже росіяни перетворили її місто на руїни, проте зараз Аліна та її рідні отримують допомогу та оговтуються від пережитого. Дівчинка розповіла, що під бомбами вона, як і за мирних часів, займалася малюванням і мріяла про доступ до інтернету.

- Якщо є пекло, то воно саме в Бахмуті. Напередодні нашого виїзду ввечері російські війська обстріляли місто запальними снарядами. Ми відчули дуже їдкий запах. Я надів маску, визирнув надвір, а там усе горить. Слава богу, що вибралися звідти, – сказав отець Аліни.

Раніше заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що російським окупантам не вдалося взяти в кільце Бахмут на Донбасі, внаслідок чого вони втратили контроль над частиною міста. За її словами, ворогові доводиться оборонятися в частині міста, яка знаходиться під їхнім контролем, оскільки нашим захисникам вдалося взяти Бахмут у оточення.