29 вересня
Завантажити ще

Поки TVORCHI виступали на "Євробаченні", росіяни обстріляли їх рідний Тернопіль

Поки TVORCHI виступали на

Поки українці дивляться "Євробачення-2023", російська армія обстрілює Київ та Тернопіль, рідне місто представників України на конкурсі дуету TVORCHI. 

В Тернополі є влучання у промзону, повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

- Травмовані двоє цивільних громадян. Попередньо осколкові поранення  та опіки. Потерпілі перебувають у лікарняних закладах. Їм надається уся необхідна допомога. Є влучання у складські приміщення, які належать комерційним підприємствам та релігійній організації. На місці події працюють пожежники. Загорання ще не ліквідовано повністю. Усю ніч на місці події перебуватимуть спеціалісти, - повідомив Надал.

Київська військова адміністрація повідомила про роботу ППО в області.

- Київщина. Увага! Ракетна небезпека! Сили ППО працюють по цілях. Залишайтеся в укриттях до відбою повітряної тривоги. Дотримуйтеся інформаційної тиші – не фіксуйте та не викладайте в мережу роботу наших захисників, - повідомили в Київській військовій адміністрації.

Гурт TVORCHI відреагував на атаку рідного міста в інстаграм. Вже після виступу у фіналі вся українська команда, яка знаходилася у грімрумі, підняла у прямому ефірі на 160 млн глядачів зі всього світу табличку з назвою міста TERNOPIL, щоб привернути увагу Європи до ситуації в Україні.