Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

На Київщині викрили 15 компаній, які працювали на ФСБ та ексглаву РНБО Сівковича

На Київщині викрили 15 компаній, які працювали на ФСБ та ексглаву РНБО Сівковича
Фото: ssu.gov.ua

У Києві та області викрили 15 компаній, які працювали на ФСБ і колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони за президентства Віктора Януковича Володимира Сівковича. Останнього підозрюють у державній зраді та шпигунстві. Про це повідомив пресцентр СБУ.

- За даними слідства, колишній "регіонал" курирує діяльність так званого "політичного офісу" в Москві, організованого за вказівкою ФСБ. Завданням цього "офісу" є провадження розвідувально-підривної діяльності проти України, у тому числі координація роботи агентурних мереж у прифронтових районах нашої держави, - розповіли силовики.

Для прикриття злочинних дій та їхнього фінансування Сівкович використав підконтрольні йому компанії у Києві. Ці підприємства здійснювали діяльність у сфері торгівлі, фінансів та транспортних перевезень, а також надавали рієлторські послуги. Дохід від комерційної діяльності фірми спрямовували на підтримку країни-агресора та її поплічників, зазначили у СБУ. Під час обшуків за адресами підприємств виявили зброю, документи й інші матеріали із доказами незаконної діяльності Сівковича.