4 червня
Завантажити ще

Маляр: Бої за Бахмут стали найдорожчими для РФ за всю війну

Маляр: Бої за Бахмут стали найдорожчими для РФ за всю війну
Фото: t.me/annamaliar

Бої за Бахмут стали найдорожчими для Росії за весь час повномасштабної війни. Час не грає на руку російським загарбникам. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

- Грамотні дії нашого командування на Бахмутському напрямку та мужність бійців зробили для ворога ці тривалі бої найдорожчими за час повномасштабного вторгнення. Час, зброя, техніка та величезна кількість загиблих, які росіяни втратили з метою захопити Бахмут, не виправдовують себе з погляду військової доцільності. Втім, ворог не залишає своїх планів і пішов на принцип і підняв ставки на шкоду собі. Це дуже "по-російськи", логікою не зрозуміти, - додала заступник міністра оборони.

Раніше головнокомандувач Збройних .Сил України Валерій Залужний заявив, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається найскладнішою, але українським захисникам вдається утримувати місто. Крім того, міністр оборони Олексій Резніков зазначав, що окупанти щодня втрачають у середньому 500 вбитих або поранених солдатів у районі Бахмуту, що вичерпує їх наступальні можливості.