23 вересня
Завантажити ще

У Румунії стався землетрус магнітудою 5,0

У Румунії стався землетрус магнітудою 5,0
Фото: pixabay.com

У понеділок, 20 березня, о 16:02 (за київським часом) на території Румунії стався потужний землетрус магнітудою 5,0. Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю. Підземні поштовхи відчули за кілька кілометрів від міста Тигру-Жіу, що неподалік від сербського кордону.

В повідомленні йдеться, що поштовхи неабияк налякали місцевих жителів - більшість людей у паніці вибігали із приміщень. Втриматися на ногах було доволі важко, навіть водії автомобілів казали, що відчували коливання.

-  Можливі порушення стиків трубопроводів, тріщини в кам'яних загородженнях. Окремі випадки зсувів на піщаних та кам`яних берегах річок. Землетрус з такими енергетичними характеристиками не несе загрози для населення та об'єктів критичної інфраструктури України, - кажуть фахівці.

Результати обробки даних надані до центральних органів державної влади, міжнародних сейсмологічних центрів.

Вранці 22 лютого у Румунії стався землетрус магнітудою 4,1, добре відчутний для мешканців поблизу епіцентру, який розташовувався на глибині близько 108 км на території міста Годж. Ввечері 13 березня в Румунії стався подвійний землетрус. Спочатку експерти зафіксували підземні поштовхи магнітудою 4,2, а за годину - ще один, слабший, поштовх.