Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Під час атаки росіян отримав поранення волонтер із Польщі

Під час атаки росіян отримав поранення волонтер із Польщі
Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

Внаслідок обстрілів росіян в Україні отримав поранення польський волонтер, який доставляв допомогу до нашої країни. Про це повідомив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, повідомляє PAP.

- Ми отримали інформацію про пораненого громадянина Республіки Польща. Йому надається медична допомога, і йому буде надано допомогу", - заявив він, не розкриваючи жодних інших подробиць, - повідомив він.

Міністр канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик підтвердив цю інформацію. За його словами, потерпілого найближчим часом буде відправлено до Польщі.

- Польського волонтера поранено під час російського обстрілу в Україні. Команда гуманітарно-медичної допомоги перебуває у постійному контакті з лікарями з лікарні, де поранений. Відповідно до рішення прем'єр-міністра Матеуша Моравецького, Пораненого якнайшвидше перевезуть до Польщі для подальшого лікування, - наголосив він.

Про те, що під російські обстріли потрапили польські волонтери, повідомив і радник голови МВС Антон Геращенко. Він писав у своєму Телеграм-каналі, що інцидент стався під час обстрілу Часового Яру на Донбасі.