Завантажити ще

Сирський: У Бахмуті росіяни задіяли всі свої потужності, бої точаться з трьох сторін міста

Сирський: У Бахмуті росіяни задіяли всі свої потужності, бої точаться з трьох сторін міста
Фото: t.me/militarymediacenter

Російські війська в Бахмуті задіяли всі свої потужності та намагаються повністю оточити місто. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський, цитує його Military Media Center.

- Фактично по всій східній лінії фронту ворог проводить наступальні дії, намагаючись прорвати оборону наших військ та просунутися у глибину їхніх бойових порядків. Найбільш запеклі бої йдуть у районах Кремінної, Торського, Білогорівки, Спірного. Проте епіцентром бойових дій залишається Бахмут. Бої за місто продовжуються. Противник задіяв усі свої потужності та намагається прорвати оборону на кількох напрямках та повністю оточити місто, - зазначив Сирський.

Він також повідомив, що бої йдуть на півночі, сході та півдні Бахмута, а ворог зазнає величезних втрат і вкотре відкочується без успіху. На деяких дільницях українські підрозділи мають частковий успіх, додав генерал.

Тим часом у НАТО вважають, що щоденні втрати РФ в Україні сягають 1500 військових, насамперед у Бахмуті. До цього числа входять і вбиті, і поранені, уточнив чиновник Альянсу Ден Сабо. Співвідношення загиблих до поранених росіян у НАТО оцінюють як один до трьох. Щодо України, то вона в боях втрачає "на порядок менше", але конкретніші дані не називалися. Крім того, за оцінкою Альянсу, по обидва боки витрачається "кілька тисяч" снарядів на день.

Раніше військовий радник делегації Великобританії в ОБСЄ Ян Стаббс заявив, що з травня 2022 року РФ втратила в боях за Бахмут від 20 до 30 тис. убитими та пораненими. Британський військовий дипломат додав, що таким чином на кожен пройдений кілометр припадає понад 800 убитих чи поранених російських військовослужбовців, переважна більшість з яких – бойовики "Вагнера".