8 червня
Завантажити ще

YouTube після дворічного бана відновив обліковий запис Дональда Трампа

YouTube після дворічного бана відновив обліковий запис Дональда Трампа
Фото: facebook.com/DonaldTrump

У п'ятницю, 17 березня, сервіс YouTube відновив обліковий запис колишнього президента Сполучених Штатів Дональда Трампа. Облік був два роки заблокований після штурму Капітолію. Про це повідомляє ВВС.

Трампу заборонили публікувати відео на YouTube у січні 2021 року, тоді YouTube заявив, що його канал порушив правила підбурювання до насильства. Тепер же YouTube вирішив відновити канал колишнього президента, запевнивши, що він і надалі підпадатиме під дію їхньої політики.

- Ми ретельно оцінили ризик насильства, що продовжується, в реальному світі, водночас збалансувавши шанс для виборців однаково почути головних національних кандидатів напередодні виборів... Цей канал і надалі підпадає під дію нашої політики, як і будь-який інший канал на YouTube, - зазначили в компанії.

У січні 2021 року через кілька днів після того, як шанувальники Трампа штурмували Капітолій США у Вашингтоні, облікові записи Трампа у Facebook, Instagram, Twitter, а також на YouTube були припинені. Однак у 2022 році колишній президент США оголосив, що балотуватиметься на пост президента США у 2024 році, і з того часу його акаунти на всіх цих платформах розблокували. Наразі Трамп має понад 2,6 мільйона передплатників на YouTube, а також 87 мільйонів передплатників у Twitter. Крім того, у колишнього американського лідера 34 мільйони передплатників у Facebook та 23 мільйони в Instagram.