4 жовтня
Завантажити ще

У Туреччині жертвами селевих потоків стали вже 14 людей

У Туреччині жертвами селевих потоків стали вже 14 людей
Фото: twitter.com/anadoluajansi

В результаті сходу селевих потоків на південному сході Туреччини загинули 14 людей, тривають пошуки п'яти зниклих, Про це повідомив голова МВС країни Сулейман Сойлу, що знаходиться в районі стихійного лиха, передає Anadolu.

За словами міністра, 12 людей загинули у провінції Шанліурфа та ще двоє у сусідній провінції Адіаман. Міністр також повідомив, що через сильні опади (майже 200 мм на кв. метр) сотні будинків у провінціях виявилися затоплені, зруйновані мости та частково дороги. З берегів вийшли п'ять струмків, селевий потік завдав значної шкоди місцевим господарствам. Пересуватися місцями можна тільки на човнах. Місцевих жителів евакуювали до безпечних районів.

Раніше Державна метеорологічна служба Туреччини оголосила помаранчевий (третій із чотирьох) рівень небезпеки для південно-східної частини країни. Сильні дощі почалися 14 березня, а вранці 15 березня у чотирьох провінціях Туреччини опади збільшились. За прогнозами метеорологів, дощі у провінціях Шанліурфа та Адіаман продовжаться протягом двох днів. А тому можливі нові підтоплення та сходи селевих потоків.

Новини по темі: Туреччина новини Повені