Завантажити ще

Лейтенант вибачився за те, що побив строковика ногами в частині на Житомирщині

Лейтенант вибачився за те, що побив строковика ногами в частині на Житомирщині
Фото: facebook.com/irinakotsiuba

Командування частини у Житомирській області прокоментувало побиття в одному з підрозділів. Розпочато службове розслідування, фігуранти тимчасово відсторонені. Про це йдеться на сторінці “190 навчальний центр Житомирський район смт. Гуйва” у Фейсбук.

- Командування частини вдячне всім, хто переслав інформацію, яка стосується інциденту, що трапився в одному з підрозділів. 

Ми розділяємо обурення щодо виявленого факту. Вже розпочато службове розслідування, до якого долучені всі компетентні структури: Служба Військового правопорядку, контррозвідка, Державне бюро розслідувань тощо. 

Ми будуємо армію нового формату, де нема місця зловживанням та нестатутним стосункам. Винуватці однозначно понесуть суворе покарання. За результатами розслідування буде прийнято відповідні рішення. 

Фігуранти інциденту відсторонені від виконання службових обов'язків до кінця розслідування, - йдеться у повідомленні.

Молодший лейтенант Віктор Вітусевич записав відеозвернення, на якому сказав, що готовий понести покарання. Але алкоголь в армії - це ризик смерть на фронті для всього підрозділу та ризик для життя на навчаннях.

За даними соцмереж та ЗМІ, командир 2-го взводу роти охорони побив строковика ногами у частині, звинувативши у вживанні алкоголю.