Завантажити ще

Ігнат: Росіяни маскують "Шахеди" від української ППО за допомогою річок та пагорбів

Ігнат: Росіяни маскують
Фото: mediacenter.org.ua

Щоб спробувати "перехитрувати" українське ППО, російські окупанти маскують "Шахеди" під час атак, використовуючи рельєф та русла річок. Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, ще до деокупації правого берега Дніпра росіяни запускали БПЛА, як правило, з тимчасово окупованого Криму та окупованої території Херсонської області. Вже після визволення Херсонської області вони почали завдавати ударів "Шахедами" зі східного берега Азовського моря.

- Ну і далі, коли вони вже по Дніпру летіли, долітаючи до центральних областей, зокрема до Києва, там їх збивало вже повітряне командування "Центр". Вже, здається, втретє запускають "Шахеди" саме з півночі, із Брянської області, - зазначив Ігнат.

Водночас ЗСУ спостерігали також запуски БПЛА з території Білорусі. Противник використовує і рельєф, і русла рік для того, щоб і ракети, і "Шахеди" могли досягати своїх цілей. Представник командування Повітряних сил ЗСУ додав, що методи вже були відпрацьовані нашими воїнами і, як наслідок, наша ППО демонструє досить гідні результати під час збиття ворожих ракет та БПЛА.