29 травня
Завантажити ще

У Польщі підпалили автомобілі "швидкої", виділені для України

У Польщі підпалили автомобілі
Фото: KM PSP TARNOW

У Польщі затримали чоловіка, якого підозрюють у підпалі автомобілів "швидкої". Машини були призначені для передачі Україні як допомога. Про це пише TVN 24.

За даними видання, повідомлення про пожежу надійшло пожежникам уночі, 3 березня. Вогонь охопив карету швидкої допомоги на автостоянці муніципальної адміністрації Радлова в Малопольському воєводстві. До приїзду рятувальників вогонь поширився ще на три автомобілі.

- Внаслідок пожежі постраждала також друга машина швидкої, припаркована неподалік, та два інші автомобілі. Ці три машини, ймовірно, ще можна відремонтувати, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у поліції, розслідування у справі триває. Попередньо причиною пожежі названо підпал. 5 березня стало відомо про затримання першого підозрюваного. Ним виявився 35-річний місцевий мешканець.

– Все вказує на підпал. Вночі ми затримали одну людину, підозрювану у скоєнні цього злочину, але її ще не допитали, - повідомив представник поліції Тарнова Павло Клімек.

Йдеться про автомобілі швидкої допомоги, які волонтери мали доставити в Україну у складі гуманітарного конвою. Загалом наша країна мала отримати десять автомобілів - шість машин швидкої допомоги та чотири пікапа. Після пожежі колона скоротилася до чотирьох машин швидкої допомоги та двох пікапів. Друга частина транспорту - дві вантажівки з медичним обладнанням - не постраждала і вже виїхала до України.