27 травня
Завантажити ще

В Україні можуть побудувати танковий завод німецького концерну Rheinmetall

Німецький озброєний концерн Rheinmetall заявив про готовність збудувати в Україні танковий завод. Переговори із цього приводу сторони вже розпочали. Про це заявив голова компанії Армін Паппергер, передає Spiegel.

- Приблизно за 200 мільйонів євро в Україні може бути побудований завод Rheinmetall, який випускав би до 400 танків Panther на рік. Переговори з українським урядом багатообіцяючі, і я сподіваюся, що рішення буде ухвалено у найближчі два місяці, - заявив Паппергер.

За його словами, німецький завод можливо захистити від російських атак. Глава Rheinmetall упевнений, що захист ППО праці для німецької сторони не становитиме.

- Для перемоги у війні Україні необхідно від 600 до 800 танків і для задоволення цієї потреби виробництво має бути налагоджене в оперативному порядку, - наголосив він.

Як зазначив Паппергер, на сьогодні концерн працює "на повну силу" та випускає близько 250 танків. Але навіть у разі відмови Німеччини від усіх 300 танків Leopard 2, що є у Бундесверу, цього буде мало.

– Ми вже ввели в експлуатацію понад 40 бойових машин піхоти Marder, а до кінця року їх буде близько 100. З 50 танків Leopard 2A4 готово близько 30. Також є близько 100 старих моделей Leopard 1, з яких ми можемо відновити 88 машин, – сказав глава концерну.

Також німецький бізнесмен заявив, що західні союзники посилають достатньо зброї Україні для захисту, але для деокупації своїх територій ЗСУ потрібна більша кількість озброєння. Глава Rheinmetall вважає, що війна РФ проти України може затягтися на роки.

Новини по темі: танк завод Німеччина