Завантажити ще

У Київському зоопарку сімейний бум: 19 нових пар, серед них врятовані від війни тварини

У Київському зоопарку сімейний бум: 19 нових пар, серед них врятовані від війни тварини
Фото: facebook.com/zoo.kyiv.ua

У Київському зоологічному парку, який з початком повномасштабної війни дав притулок сотням тварин з усієї країни, цієї весни створено понад 19 нових сімей на додаток до вже існуючих. Про це пояснила пресслужба зоопарку на своїй сторінці у Facebook.

- Пари та сім'ї створюють з різних причин: когось для розмноження, а когось просто для компанії – згідно з планом колекції. Це складна та дуже відповідальна робота для всіх співробітників зоопарку. Минулого року зоопарк поповнився 300 новонародженими малюками, а ще майже 400 тварин із постраждалих регіонів отримали у нас тепло та притулок, – розповіли у зоопарку.

Співробітники звіринця також розповіли, що для врятованої мавпи де Бразза на ім'я Сіма спеціально привезли нового супутника на ім'я Сил, сірому журавлю Сірко знайшли чудову супутницю Роксолану. А для грифа Гарі з інших зоопарків передали двох пернатих дівчат. Крім того, табун благородних оленів із 5 самочок отримав нового благородного ватажка Нео, а для новоствореної сім'ї єнотів облаштовується ціле сімейне ранчо.

- Адже сімейка у них чимала: 16 особин, серед яких 9 врятовано від війни. А прийняті в зоопарку вугільні черепахи Антоніо та Марія вже добре освоїли свою нову комфортну хатинку. Тож робимо все, щоб наші жителі жили в комфорті та радували нас та відвідувачів здоровим прекрасним потомством! – розповіли у зоопарку.

Фото
Фото
03 Березня13:37

Раніше в Одеському зоопарку повідомили про бебі-бум. Наприкінці лютого там повідомили про народження європейського муфлону, а потім на світ з'явилися камерунські козенята та ягнята угорської гвинторогої вівці. Про це повідомили на Facebook-сторінці закладу.