29 травня
Завантажити ще

Жертв зіткнення поїздів у Греції вже 38, у країні оголошена жалоба

Жертв зіткнення поїздів у Греції вже 38, у країні оголошена жалоба
Фото: STRINGER/REUTERS

Вже відомо про 38 жертв зіткнення пасажирського і вантажного поїздів в Греції. Як повідомляє Prothotema, ще 66 пасажирів знаходяться у лікарнях, 6 з них в реанімації. Ще шість осіб вважаються зниклими безвісти.

Рішенням прем'єр-міністра Кіріакоса Міцотакіса оголошено триденну національну жалобу за жертвами залізничної катастрофи.

За словами представника пожежної служби, пошуково-рятувальна операція зосереджена на перших трьох вагонах пасажирського поїзда, що перевернулися в результаті зіткнення. Пошукові роботи з визволення пасажирів ведуться рятувальниками та волонтерами. Обстеження першого та другого вагонів триває.

Причина зіткнення поїздів на даний момент невідома. На місці аварії працюють 150 пожежників, 17 автомобілів і чотири крани, на місці близько 30 машин швидкої допомоги. Процес ідентифікації жертв триває в лікарні міста Ларисса.

Поїзди зіткнулися ввечері 28 лютого. За попередніми даними, у пасажирському потязі знаходились 350 людей. Він прямував з Афін до північного міста Салоніки. Наразі МЗС України з’ясовує, чи були у потягу українці.