5 червня
Завантажити ще

Маляр про наступ ворога на сході: Втрати деяких російських загонів - до 80%

Маляр про наступ ворога на сході: Втрати деяких російських загонів - до 80%
Фото: t.me/annamaliar

Втрати деяких загонах російських окупантів Сході сягають 80 відсотків. Крім того, військові РФ втрачають довіру до командування. Про це повідомляє Telegram заступник міністра оборони України Ганни Маляр.

- На сході триває настання ворога. Цілодобові атаки. Ситуація напружена, – сказала Маляр. - Наші бійці не дають ворогові досягти поставленої мети, а навпаки, завдають їм дуже серйозних втрат. Зокрема, у деяких штурмових загонах ПВК "Вагнера" та підрозділах 2 АК втрати становлять до 80% особового складу.

За її словами, евакуація загиблих та поранених у росіян обмежена або не здійснюється взагалі. Внаслідок цього серед особового складу російських військ на тимчасово окупованій території України відзначається суттєве зниження рівня довіри до рішень командування з ведення бойових дій.

- Дедалі більше російських військовослужбовців усвідомлює, що їхні командири неадекватно оцінюють обстановку на полі бою, про що свідчить інтенсивне застосування так званих "загонів смертників" - підрозділів, укомплектованих недостатньо підготовленими мобілізованими, які щодобово зазнають великих бойових та санітарних втрат.

Крім того, вона повідомила, що зараз, зокрема, лише один навчальний центр на території Ростовської області щотижня відправляє близько 500 поспіхом навчених мобілізованих, більшість із яких проходять прискорений курс підготовки від 14 до 21 доби. Потрапляючи до підрозділів, такі військовослужбовці, не бажаючи виконувати роль загонів смертників, вдаються до умисного пошкодження бойової техніки, переважно двигунів, яка, не здійснивши жодного пострілу, з повним боєкомплектом вирушає на ремонтні бази, повідомила заступник міністра.