Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Українські рятувальники у Туреччині дістали жінку, яка 9 днів провела під завалами

Українські рятувальники у Туреччині дістали жінку, яка 9 днів провела під завалами
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Президент Володимир Зеленський повідомив про порятунок жінки у Туреччині, яку через 9 днів з-під завалів дістали наші співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це йшлося у його зверненні.

– Є сьогодні дуже хороша новина від групи наших рятувальників, які працюють у Туреччині. На дев'ятий день після руйнівного землетрусу вдалося врятувати жінку. Її дістали з-під завалів наші ДСНС, передали медикам. Це дуже важливо – не втрачати надії за жодних обставин і продовжувати боротися за життя, - сказав він.

Голова ДСНС Сергій Крук зазначив, що це перша людина, врятована українськими фахівцями. Чиновник уточнив, що випадок стався у місті Антакья.

- Перше врятоване життя у Туреччині нашою командою! На 9-й день після страшного землетрусу в Туреччині наші рятувальники допомогли знайти і визволити з-під завалів жінку, яка вижила після руйнування житлового будинку. Це сталося в секторі R у м. Антакья, де група зведеного загону ДСНС виконувала пошуково-рятувальну місію на одному з найважчих напрямків, - повідоми Крук, подякувавши нашим бійцям.

Потужні землетруси сталися в Туреччині та Сирії 6 та 7 лютого. В результаті там постраждали десятки провінцій - одне з міст буде повністю знесене. Жертвами стихійного лиха вже стали понад 35 тисяч людей. З них - 31,6 тисячі мирних людей загинули в Туреччині і до 4300 громадян у Сирії.