Завантажити ще

Залужний: 10 лютого російські ракети залетіли в повітряний простір Руминії та Молдови

Залужний: 10 лютого російські ракети залетіли в повітряний простір Руминії та Молдови
Фото: INQUAM PHOTOS/Octav Ganea/REUTERS

Під час масованого удару 10 лютого дві російські крилаті ракети "Калібр" здійснили перетин повітряного простору Румунії та Молдови. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. 

- Сьогодні, 10 лютого, о 10:18 дві російські крилаті ракети «Калібр» здійснили перетин Державного кордону України з Республікою Молдова. Орієнтовно о 10:33 ці ракети перетнули повітряний простір Румунії. Після чого знову зайшли у повітряний простір України у точці перетину кордонів трьох держав. Ракети була запущені з акваторії Чорного моря, - повідомив Залужний.

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі «Українській правді» додав, що Повітряні сили мали змогу збити ці ворожі ракети, але розуміли ризики і загрози населенню іноземної держави.

У Міноборони Молдови підтвердили, що 10:18 виявили ракету, яка "перетнула їхній повітряний простір над містом Мокра Придністровського регіону, а згодом над містом Косауці Сорокського району, прямуючи в бік України".

Тоді як у Міноборони Румунії, яка є членом НАТО, заперечили інформацію Залужного: "Інформація про російську ракету, яка пролетіла над повітряним простором Румунії, не підтверджується. Невдовзі ми повернемося з офіційною інформацією щодо цієї ситуації".