21 липня
Завантажити ще

ГБР та СБУ проводять обшуки по всій вертикалі митниці

ГБР та СБУ проводять обшуки по всій вертикалі митниці
Фото: ssu.gov.ua

Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України проводять спільну операцію з обшуками по всій вертикалі митниці. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

- За попередніми оцінками, щомісяця угоди на митниці вимивали із державного бюджету орієнтовно до 10 мільярдів гривень. Це - третина від того, що мала б збирати установу протягом місяця, тобто кожна третя гривня з митних зборів йшла до кишень корупціонерів, - розповіли у відомстві.

Вже розпочалися обшуки у Центральному апараті Державної митної служби та Волинської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Одеської, Київської, Рівненської та Закарпатської регіональних митниць України. Також встановлено близько 50 суб'єктів господарської діяльності, які допомагали митникам реалізовувати тіньові схеми. Наразі їхню діяльність заблоковано, кажуть у Бюро.

Співробітники правоохоронних органів працюють на окремих ділянках державного кордону України та у пунктах пропуску з метою припинення незаконної діяльності та ліквідації контрабандних схем. Більш детальну інформацію про вчинення корупційних правопорушень працівниками Держмитслужби буде надано після завершення першочергових слідчих дій.

Новини по темі: СБУ Митниця обшук корупція