Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд узяв під варту ватажка банди сутенерів, яким виявився заступник голови Департаменту міграційної поліції

Суд узяв під варту ватажка банди сутенерів, яким виявився заступник голови Департаменту міграційної поліції
Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Печерський районний суд Києва заарештував заступника керівника Департаменту міграційної поліції, який підозрюється в організації мережі борделів у столиці. Про це повідомляє прес-служба міської прокуратури.

- Суд розглянув клопотання прокуратури про обрання запобіжних заходів заступнику начальника Департаменту міграційної поліції та ще трьом особам, які вербували жінок до надання інтимних послуг за гроші. Екс-чиновника суд заарештував на два місяці без права внесення застави. «Вербувальників» заарештовано з можливістю внесення застави в сумі близько 800 тисяч гривень кожному, - йдеться у повідомленні.

Про те, що СБУ викрила керівництво Департаменту міграційної поліції в організації мережі борделів у Києві, стало відомо 1 лютого. Тоді силовики затримали ватажка банди - ним виявився заступник голови відомства. Організатору злочинного "бізнесу" слідчі повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу - ст. 255 "Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією", ст. 302 "Створення або утримання місць розпусти", ст. 303 "Сутенерство або залучення особи до заняття проституцією".

За версією СБУ, зловмисники винаймали квартири в центральних районах столиці, які облаштовували для надання інтимних послуг. На "роботу" запрошували молодих дівчат віком від 18 до 30 років. До "клієнтів" дівчат доставляли чиновники та правоохоронці, які мають перепустку на пересування містом у комендантську годину. Загалом у справі було затримано 15 членів угруповання, серед яких – правоохоронці та чиновники.