30 березня
Завантажити ще

Падіння вертольота у Броварах: розшифровку "чорної скриньки" завершать через тиждень-два

Падіння вертольота у Броварах: розшифровку
Фото: t.me/kievreal1

За тиждень-другий фахівці закінчать розшифровку "чорної скриньки" з вертольота ДСНС, який 18 січня впав на територію дитячого садка у Броварах Київської області. Це дозволить визначити найпріоритетнішу версію трагедії. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Сергій Йонушас у ефірі національного телемарафону.

- Ми розуміємо, що під час таких подій дуже важливою є інформація з "чорних ящиків". І правоохоронці вже працюють разом із французькими колегами. Я сподіваюся, приблизно за тиждень, максимум – два все ж таки буде розшифровано "чорну скриньку", і після того ми зможемо більш детально ознайомитися з найбільш пріоритетною версією, - сказав Йонушас.

За словами депутата, пріоритетними є версії помилки пілота та технічної несправності вертольота. При цьому не відкидається версія диверсії, але вона не одна з пріоритетних.

- Ми домовилися, що ми поставимо на особливий контроль Комітету питання технічної справності інших гелікоптерів. І ви знаєте, що правоохоронці вже вчинили певні процесуальні дії, обшуки щодо відпрацювання цієї версії, вони рухаються за контрактами, на підставі яких було здійснено купівлю цих гелікоптерів, - зазначив депутат.

18 січня вранці у Броварах Київської області розбився вертоліт. У ньому було керівництво Міністерства внутрішніх справ, а саме: міністр Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.