Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Виховательку дитячого будинку на Київщині затримали через побиття дівчинки

Виховательку дитячого будинку на Київщині затримали через побиття дівчинки
Фото: facebook.com/Андрій Нєбитов

Вихователька дитячого будинку у Фастівському районі потрапила до ІТТ через побиття 9-річної дівчинки. Про це 1 лютого у фейсбуці повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

- Вихователька дитячого будинку на Фастівщині замість того, аби оберігати і турбуватись про підопічну,  відверто катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої виявили січені рани. Найгірше те, що такі огидні методи «виховання» у цьому закладі, за попередніми даними, застосовувались вже не вперше, - написав він.  

Всіх 19 дітей дитячого будинку перевели до лікарні для обстеження і з’ясування всіх обставин події. Виховательку - 51-річну уродженку Києва - затримали і помістили до ізолятора тимчасового тримання. 

- Подальшу її долю вирішить суд. За побиття і знущання над малолітньою дитиною їй загрожує до 6 років позбавлення волі, - розповів Нєбитов.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Федієнко подякував Андрію Нєбитову за оперативність. За словами парламентаря, ввечері 31 січня до нього звернувся помічник Костянтин Жакун. До дитячого будинку одразу виїхала поліція.

- Працівники дитячого будинку не очікували, що до них приїдуть правоохоронні органи. Керівники, телефонуючи своїм знайомим, намагались владнати цю історію. Одразу вчора дітей забрали з будинку та перевезли до лікарні на обстеження, - розповів нардеп.

Згідно з повідомленням Жакуна, скрін якого опублікував Федієнко, дівчинку відшмагали після відвідування церкви різкою 15 разів, бо вона "не була дуже чемною під час служби".

Фото: facebook.com/FediiencoAlexandr

Фото: facebook.com/FediiencoAlexandr