Завантажити ще

Донецька ОВА: Ситуація в регіоні загострилася

Донецька ОВА: Ситуація в регіоні загострилася
Фото: CANADIAN ARMED FORCES/REUTERS

В Донецькій області уздовж усієї лінії фронту спостерігається суттєве загострення ситуації. Російські загарбники посилили, через відсутність успіхів на полі бою, обстріли прифронтових населених пунктів регіону, розповів в ефірі телемарафону  голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

- Ситуація суттєво загострилася, з півдня на центр області. У нас найгарячішим був і залишається Бахмутський напрямок, втім, зараз дуже гаряче в Авдіївці. Ми спостерігаємо практично по всій лінії фронту загострення - з півдня та з півночі, - наголосив він.

Кириленко додав, що росіяни не в змозі прорвати оборону українських захисників на Донбасі.

- Ворог зазнає значних втрат в особовому складі та броньованій техніці. Через це росіяни знову вдаються до застосування тактики "випаленої землі", - пояснив Кириленко.

Він додав, що РФ інтенсивно обстрілює прилеглі до лінії фронту населені пункти із реактивних систем залпового вогню та ствольної артилерії. Це райони Авдіївки, Вугледара, Торецька та Бахмута.

Напередодні Генштаб ЗСУ визнав, що українські війська відійшли від Соледару. Це було зроблено задля збереження життя особового складу.