21 липня
Завантажити ще

Лікарі рятують 6-річну дівчинку з Херсона, яку батько дістав із-під завалів будівлі

Лікарі рятують 6-річну дівчинку з Херсона, яку батько дістав із-під завалів будівлі
Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

У Національній дитячій спеціалізованій лікарні Охматдит лікують 6-річну дівчинку з Херсона, яка втратила зір на одне око через російський обстріл. Про це повідомили на сторінці лікарні у соціальній мережі Facebook.

Під час обстрілу міста ракета потрапила до дитячої кімнати, 5-річну Алісу та її маму Юлію засипало уламками. Дівчинка отримала численні поранення обличчя та кінцівок, а її мама – перелом ребер та лопатки. З-під завалів їх витягнув батько.

Спочатку дівчинку лікували у Херсоні, а потім вирішили перевести до Охматдиту. У неї констатували велику політравму: проникаюче поранення лівого ока та орбіти, внаслідок якого вона втратила зір на одне око, поранення вуха, множинні поразки всього тіла. Свій день народження вона зустріла у лікарні.

Мама Аліси лікувалась у Херсоні до того, як біля корпусу обласної лікарні розірвався російський снаряд. Вона евакуювалася до Києва та продовжила лікування разом із донькою.

-Лікарі змогли зберегти око дівчинки, але повернути його функції було неможливо. Дитина не бачить на ліве око, але протезування органу не потребує. В Охматдиті дівчинці провели 7 хірургічних втручань. За здоров'я дитини боролася ціла команда фахівців: мікрохірурги, ортопеди, офтальмологи, отоларингологи, щелепно-лицьові хірурги, анестезіологи, психологи, неврологи, педіатри, нейрохірурги, реабілітологи, діагности, спеціалісти відділення Emer.

Лікування дитини ще триває, але стан уже стабільний, а для повного відновлення потрібен час, кажуть лікарі. Вони додають, що Аліса залишилася відкритою і життєрадісною дитиною, незважаючи на весь пережитий жах.

Фото
Фото
26 Сiчня 202320:07