Завантажити ще

Удар по будинку в Дніпрі: зруйновано 72 квартири, кількість загиблих зросла до 12 (оновлено)

Удар по будинку в Дніпрі: зруйновано 72 квартири, кількість загиблих зросла до 12 (оновлено)
Фото: Арсен Дзодзаєв/hromadske

У Дніпрі кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по багатоповерхівці збільшилась до 12 людей. 37 людини зазнали поранень, серед них 14 дітей. Про це повідомив  голова Дніпропетровської ОВВ Валентина Резніченко в Телеграм.

Найменшій пораненій дитині всього три роки. Дівчинка 9 років зараз перебуває у тяжкому стані. Крім того, наразі вже підтвердилася загибель щонайменше 5 мешканців зруйнованого під'їзду.

За словами заступника керівника Офісу президента України Кирила Тимошенко, внаслідок обстрілу зруйновано 72 квартири. За попередніми даними, там могло жити до 200 осіб.

- У зруйнованому під'їзді 72 квартири. За інформацією прописок, це 100-200 осіб (близько 50 дітей). Це страшні цифри, на які орієнтуються рятувальники, розгрібаючи завали. Весь будинок без електрики, газу, вікон. Фактично потрібно забезпечити житлом-теплом понад 1000 осіб, – повідомив Тимошенко в ефірі телемарафону.

Під час масштабних обстрілів 14 січня російські військові вдарили по багатоквартирному будинку у Дніпрі. Раніше рятувальникам уже вдалося врятувати 15 громадян, кількість жертв та постраждалих уточнюється. На місці продовжують роботу працівники ДСНС та інші міські служби.