1 жовтня
Завантажити ще

В Авдіївці маленька дівчинка померла від серцевого нападу

В Авдіївці маленька дівчинка померла від серцевого нападу

В Авдіївці померла 6-річна Еля. Серце маленької дівчинки не витримало постійних обстрілів. Родині дівчинки - її бабусі та дідусю – раніше пропонували евакуюватися, та вони відмовлялися, повідомив волонтер Влад Маховський.

- Еля сьогодні померла в Авдіївці... Їй було шість років... Перший раз я її побачивши в підвалі, де вона була зі своїми бабусею та дідусем, її слова, там у підвалі, були: "... мені страшно". Запропонував її опікунам, бабусі та дідусеві, евакуюватися, не захотіли... Через час ще відвідав, переконував евакуюватись, не захотіли. На її шестиріччя привіз торт і подарунок, але "опікуни" м'яко відмовили від зустрічі з дівчинкою, потім вони до старої Авдіївки переїхали, заїжджав і туди, але від зустрічі з малечею відмовили, - розповів Маховський.

Голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш в ефірі телемарафону також повідомив, що у Елі стався серцевий напад.

- Дівчинка мешкала в Авдіївці з бабусею, мама перебуває за кордоном на заробітках, тато помер. Звечора у дитини почали німіти руки й ноги, вона нікому не сказала, - сказав Барабаш.

У зв’язку з цим він поскаржився на те, що в Україні  «немає жодного законного механізму примусово вивозити дітей з міста», адже «безвідповідальні батьки наражають дітей на небезпеку».

За даними Барабаша, у дівчинки стався серцевий напад.

За даними Барабаша, у дівчинки стався серцевий напад.