Завантажити ще

У Міноборони спростували захоплення росіянами Соледара: тривають тяжкі бої

У Міноборони спростували захоплення росіянами Соледара: тривають тяжкі бої
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Інформація про захоплення російськими військами Соледарв є фейком. Незважаючи на перегрупування російських окупантів, посилення своїх військ новими підрозділами найманців, російському командуванню все ж таки не вдається досягти бажаного успіху. Про це повідомляє Telegram заступник міністра оборони України Ганни Маляр.

- У Соледарі тривають тяжкі бої. Після понесених втрат противник вкотре здійснив заміну своїх підрозділів, збільшив кількість "вагнерівців", намагається прорвати оборону наших військ та повністю захопити місто, але не має успіху, - розповіла вона.

Незадовго до цього російські пропагандисти заявили, що бойовики ПВК "Вагнер" нібито захопили Соледар на Донеччині та контролюють усю територію міста. При цьому керівник ПВК Євген Пригожин опублікував фото із начебто соляних шахт Соледара.

Вранці 11 січня представник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий також запевнив, що заяви росіян про захоплення Соледара у Бахмутському районі Донецької області не відповідають дійсності. В Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ припустили, що ця інформація є інформаційно-психологічною операцією.