Завантажити ще

СБУ знайшла у церквах УПЦ МП агітки Медведчука та склади російських окупантів

СБУ знайшла у церквах УПЦ МП агітки Медведчука та склади російських окупантів
Фото: ssu.gov.ua

Правоохоронці провели обшуки у церквах УПЦ Московського патріархату у чотирьох областях. У монастирях виявили прапори та символіку РФ, агітаційні матеріали та склади російських окупантів. Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

СБУ перевірила церкви у Херсонській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Рівненській областях. На території монастирів було виявлено бібліотеки з прокремлівською літературою.

– На території церкви Святого праведного Іоанна Кронштадтського у Херсонській області виявили колишні склади росіян. Їх облаштували за сприяння протоієрея Анатолія Корнєва. Після визволення Херсону він втік на окуповані території, – розповіли силовики.

Крім того, у приміщення Свято-Троїцького Межирицького монастиря Рівненської області знайшли агітаційні матеріали громадського об'єднання, яке очолює нардеп-зрадник Віктор Медведчук. А на Дніпропетровщині співробітники СБУ виявили брошури ОПЗЖ. Їх намагалися вивезти з території церкви, але правоохоронці запобігли цьому. Усі виявлені матеріали було направлено на експертизу. Також СБУ оголосила підозру секретареві Кіровоградської єпархії за ч.1 ст. 161 ККУ.

Фото
Фото
06 Сiчня10:40